SMRT ZAJDY MUNROA - 100.titul edice AAA a nový román NICKA CAVEA již v knihkupectvích

Cave_Smrt_Kralika_Munroa_web

 

„V hajzlu, tam jsem,“ pomyslí si Zajda Munro ve chvilce jasnozřivosti příznačné pro ty, kdo mají brzy zemřít. Přepadne ho pocit, že někde někdy udělal nějakou zásadní chybu, ale ta myšlenka vydrží jeden děsivý okamžik a pak zmizí a nechá ho v pokoji hotelu Grenville, ve spodkách, jen a jen s jeho tužbami. Zavře oči a představí si náhodně vybranou vagínu, pak se usadí na kraj hotelové postele a jako ve zpomaleném filmu se opře o polstrovanou pelest.

Tak začíná nový román Nicka Cavea Smrt Zajdy Munroa, který 3. září vydalo britské nakladatelství Canongate.

Český překlad se na pultech objeví letos v říjnu. Kniha se stane 100. titulem edice AAA (Edice anglo-amerických autorů), která navíc letos slaví své 15. narozeniny (více o oslavách...).

Nick Cave čte ze svého nového románu

nickcave_gavinevans

Jako ochutnávku si můžete už nyní na stránkách www.thedeathofbunnymunro.com poslechnout první čtyři kapitoly audioknihy, kterou načetl sám autor, nebo se podívat na některé ze šesti videí

Nakladatelství Canongate vydá souběžně s tištěnou knihou také audioknihu, která se nahrávala v Caveově studiu v Brightonu. Kromě Caveova hlasu na ní samozřejmě nebude chybět ani soundtrack, který Cave vytvořil ve spolupráci s Warrenem Ellisem (se kterým spolupracoval také na hudbě k filmům Cesta a Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem).

Limitovaná edice knihy The Death of Bunny Munro v prodeji

V Británii vyšel Caveův román The Death of Bunny Munro 3. září, limitovaná edice 500 knih podepsaných Nickem Cavem se ale dostala do prodeje už 25. srpna. Kromě číslovaných a podepsaných výtisků knihy obsahuje luxusní balení také DVD s videi, na kterých Nick Cave čte úryvky z jeho románu. /Tato videa jsou k vidění také zde./

V digitální podobě ke stažení už od 27. srpna

Už ve čtvrtek 27. srpna se román dostane do prodeje v digitální podobě - bude možné si jej pořídit v podobě elektronické knihy či audioknihy (ke stažení na Audible.com).

 

Související autoři

17.8.2009
Novinky
v±echny novinky
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek