Nový román PAULA COELHA s názvem VITĚZ JE SÁM vyšel v českém překladu

 

2. listopadu 2009 vyšel nový román Paula Coelha VÍTĚZ JE SÁM - uvítali jsme ho módní přehlídkou

 

Módní návrhářky ze studia Sisterconspiracy se nechaly inspirovat postavami románu PAULA COELHA VÍTĚZ JE SÁM - a při příležitosti vydání knihy vytvořily limitovanou neprodejní kolekci devíti triček.

Podívejte se na všechny...

 

Gabriela2_web                    Ewa_web

 

 

Mikrostránky knihy Vítěz je sám najdete na www.vitezjesam.cz.

vitez_je_sam_web
V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce.
Paulo Coelho nás ve svém novém románu zavádí na Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída – lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu. Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva – tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu.
Na tomto moderním „jarmarku marnosti“ se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry.
Komu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?


 

Související autoři

27.8.2009
Novinky
v±echny novinky
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek