Hitomi Kaneharová

O autorovi

Mladá japonská autorka Hitomi Kaneharová (nar. 8. srpna 1983 v Tokiu) získala v roce 2003 za novelu Hadi a náušnice (Hebi ni piasu) nejprestižnější japonskou literární cenu Akutagawa šó. Kniha vzbudila doslova senzaci – jen v samotném Japonsku se jí prodalo již přes milion výtisků.

  Více o autorovi…

Nejnovější kniha - Autofikce

Kniha Autofikce - obálka Román až s cynickou otevřeností vypovídá o současné japonské mladé generaci. Násilí, náhodný sex, drogy,totální deziluze... Hrdinkou zčásti autobiografické knihy je mladičká spisovatelka Rin, kterou její nakladatelství požádá, aby napsala knihu sama o sobě. Samotný děj se odehrává v několika časových rovinách - nejprve v reálném čase, poté v retrospektivě předchozích let jejího života. V každém z těchto období je Rin pohlcena spalujícím milostným vztahem plným lásky, nenávisti a především žárlivosti.

Ohlasy a odkazy:

"Mladé Japonsko, jak je nikdo nechce vidět" - recenze, Jan Bělíček, E15, 30. 9. 2010 Více o knize…

 

Argo vydalo

Kniha Autofikce - obálkaAutofikce
Kaneharová Hitomi

Román vypovídá o současné japonské mladé generaci. Násilí, náhodný sex, drogy, totální deziluze... Hrdinkou je mladičká spisovatelka Rin, kterou její nakladatelství požádá, aby napsala knihu sama o sobě.

Rok vydání 2010
Formát172 stran, vázaná
Doporučená cena208 Kč
Kniha Hadi a náušnice - obálkaHadi a náušnice
Kaneharová Hitomi

Román mladé japonské autorky. Jedná se o vzrušující současný příběh tzv. ztracené generace japonské mládeže, který líčí vzájemné vztahy bizarního milostného trojúhelníku, svým způsobem rebelujícího proti japonské konzumní společnosti.

Rok vydání 2006
Formát83 stran, vázaná
Doporučená cena169 Kč
Na±i autoři od A do Z
Aktuality
v±echny aktuality
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek