Derek Landy

O autorovi


Nejnovější kniha - Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní

Kniha Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní - obálka Třetí díl zábavné řady pro čtenáře od 9 let, v níž jdou všechny žerty stranou. Někdo vraždí teleportéry, jednoho po druhém, a nepomůže jim ani jejich schopnost přenést se ve vteřině na libovolné místo. Když šarmantní kostlivý detektiv Smrtislav Hezoun a jeho čtrnáctiletá pomocnice a žačka Valkýra ohledávají první mrtvolu (pochopitelně na vlastní pěst), ještě netuší, že za vším vězí samotná Ďáblovna. Tenhle vykutálený spolek hrdlořezů totiž netouží po ničem menším než přivolat zpět Beztvářné, dávné kruté božstvo. Na kostlivce, Valkýru a jejich přátele čeká spousta nebezpečných situací, ano, dokonce i rvaček, ale nakonec vše dobře dopadne. Vlastně ne… tentokrát se žádný happy end nekoná!


VIDEO: LiStOVáNí Smrtislavem Hezounem - pátrající Smrtislav a Valkýra na divadelních prknech Více o knize…

 

Argo vydalo

Kniha Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní - obálkaSmrtislav Hezoun III. - Beztvářní
Landy Derek

Třetí díl zábavné řady pro čtenáře od 9 let, v níž jdou všechny žerty stranou. Někdo vraždí teleportéry, jednoho po druhém, a nepomůže jim ani jejich schopnost přenést se ve vteřině na libovolné místo.

Rok vydání 2010
Formát276 stran, vázaná
Doporučená cena289 Kč
Kniha Smrtislav Hezoun II - Hra s ohněm - obálkaSmrtislav Hezoun II - Hra s ohněm
Landy Derek

V druhém dílu trilogie se opět setkáte s mazaným detektivem a mocným čarodějem Smrtislavem Hezounem, mistrem triků, elegánem a džentlmenem doslova od kosti, jehož mimořádné schopnosti neumenšuje ani to, že už je dávno po smrti! Pro čtenáře od 9 let.

Rok vydání 2009
Formát249 stran, vázaná
Doporučená cena278 Kč
Kniha Smrtislav Hezoun - obálkaSmrtislav Hezoun
Landy Derek

První díl z připravované trilogie přináší napínavý dobrodružný příběh plný úžasných magických bitev,neuvěřitelně propletených shod okolností, zločinných spiknutí a hrdinských, podivných i opravdu ohavných skutků. Pro čtenáře od 9 let.

Rok vydání 2007
Formát261 stran, vázaná
Doporučená cena259 Kč
Na±i autoři od A do Z
Aktuality
v±echny aktuality
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek