Maggie Stiefvaterová

O autorovi

Maggie Stiefvaterová (narozena 1981) žije se svým mužem, dvěma dětmi, dvěma neurotickými psy a jednou nepříčetnou kočkou ve Virginii, a jak sama uvádí, vedou tam divoký život hipíků. Je vášnivou čtenářkou, miluje stará auta (vlastní Camaro z roku 1973), hraje na spoustu nástrojů, mimo jiné na harfu, klavír, flétnu a dudy, kreslí a píše knihy. Literárně debutovala v roce 2008 románem Lament: The Faerie Queen´s Deception, jeho pokračování vyšlo o rok později pod názvem Ballad: A Gathering of Faerie. Ve stejném roce slavila ohromný úspěch s románem Shiver (čes. Mrazení), který se po několik desítek týdnů držel mezi deseti nejlépe prodávanými knihami žebříčku The New York Times.

Nejnovější kniha - Havraní bratrstvo I.:Osudný polibek

Kniha Havraní bratrstvo I.:Osudný polibek - obálkaŠestnáctiletá Blue se narodila do rodiny senzibilů a jasnovidců. Ve svém osudu má napsáno, že až políbí svou pravou lásku, dotyčný zemře. Blue se proto rozhodne, že nikdy nikoho líbat nebude. Kluci ji nezajímají a hlavně ne ti z Havraního bratrstva, party bohatých studentů místní elitní školy. S těmi jsou jenom potíže. Jenže když ve své první jasnovidné vizi spatří Ganseyho, vůdce Havraního bratrstva, který má během příštího roku zemřít, nedokáže ho vyhnat z hlavy. Když se s ním pak setká tváří v tvář, polibek smrti se stane reálnou hrozbou...
Nový román americké spisovatelky a autorky populární trilogie o vlkodlacích (Mrazení, Váhání a Splynutí) je prvním dílem připravované tetralogie. Více o knize…
 

Argo vydalo

Kniha Havraní bratrstvo I.:Osudný polibek - obálkaHavraní bratrstvo I.:Osudný polibek
Stiefvaterová Maggie

Šestnáctiletá Blue se narodila do rodiny senzibilů a jasnovidců. Ve svém osudu má napsáno, že až políbí svou pravou lásku, dotyčný zemře. Blue se proto rozhodne, že nikdy nikoho líbat nebude.

Rok vydání 2014
Formát332 stran, vázaná
Doporučená cena298 Kč
Kniha Ve znamení Štíra - obálkaVe znamení Štíra
Stiefvaterová Maggie

Strhující román s působivou tajemnou atmosférou vystavěný na skotské, irské a manské mytologii.

Rok vydání 2013
Formát368 stran,
Doporučená cena348 Kč
Kniha Splynutí - obálkaSplynutí
Stiefvaterová Maggie

Závěrečný díl romantické fantasy trilogie. Životy Grace i Sama se ocitají v ohrožení. Jak se smrt víc a víc blíží, je stále obtížnější neztratit lásku.

Rok vydání 2011
Formát400 stran, vázaná
Doporučená cena319 Kč
Na±i autoři od A do Z
Aktuality
v±echny aktuality
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek