Alyson Noëlová

Nejnovější kniha - Temný plamen

Kniha Temný plamen - obálkaTaké ve čtvrtém dílu série Nesmrtelní se Ever potýká s úskoky svého úhlavního nepřítele, bezcharakterního Romana. Když se jeho vinou hrdinčina nejlepší kamarádka Haven ocitla na pokraji smrti, Ever jí dala napít elixíru nesmrtelnosti. Zachráněná Haven je však teď natolik opojena svými nečekaně nabytými schopnostmi, že svým lehkovážným chováním ohrožuje všechny Nesmrtelné.
Ever se ji proto ze všech sil snaží přivést k rozumu. Zároveň dál hledá způsob, jak zlomit Romanovu kletbu, která jí a Damenovi zapovídá jakýkoli vzájemný tělesný kontakt. Když se Ever nakonec odhodlá k riskantnímu magickému rituálu, netuší, že dává v sázku sebe, své přátelství s Haven i lásku k Damenovi.... Více o knize…
 

Zajímavosti

Americkou spisovatelku Alyson Noëlovou vedly k napsání série Nesmrtelní smutné pohnutky. Smrt jí vzala v krátkém čase tři milované lidi a autorka se prostřednictvím příběhu šestnáctileté Ever snažila s touto ztrátou vyrovnat. Hrdinčiny osudy už mezitím zaujaly tisíce mladých čtenářek. Několikadílná série napsaná v oblíbeném žánru romantické fantasy se zatím probojovala mezi nejprodávanější knihy v USA a překladová práva byla prodána do 34 zemí celého světa. Nakladatelství Argo vydalo nedávno překlad druhého dílu, Modrý měsíc. Četba je opravdovým požitkem. Téma nesmrtelnosti, smrti, osudu a lásky se tu propojily ve skvěle napsaný příběh, jehož mottem je vpravdě zásadní otázka: Obětujete nesmrtelnou lásku, abyste zachránili smrtelný život?

Argo vydalo

Kniha Temný plamen - obálkaTemný plamen
Nesmrtelní 4. díl
Noëlová Alyson

Také ve čtvrtém dílu série Nesmrtelní se Ever potýká s úskoky svého úhlavního nepřítele, bezcharakterního Romana. Když se jeho vinou hrdinčina nejlepší kamarádka Haven ocitla na pokraji smrti, Ever jí dala napít elixíru nesmrtelnosti.

Rok vydání 2013
Formát262 stran, vázaná
Doporučená cena298 Kč
Kniha Země stínů - obálkaZemě stínů
Nesmrtelní 3. díl
Noëlová Alyson

Námětem třetího dílu romantické fantasy série Nesmrtelní je opět vášnivý milostný vztah Ever a jejího nesmrtelného přítele Damena.

Rok vydání 2012
Formát280 stran, vázaná
Doporučená cena298 Kč
Kniha Modrý měsíc - obálkaModrý měsíc
Nesmrtelní 2. díl
Noëlová Alyson

Druhý díl bestsellerové řady Nesmrtelní. Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas.

Rok vydání 2011
Formát264 stran, vázaná
Doporučená cena269 Kč
Kniha Napořád - obálkaNapořád
Nesmrtelní 1. díl
Noëlová Alyson

První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři Stephenie Meyerové a její série Stmívání. Kniha se záhy po vydání probojovala mezi nejprodávanější knihy v USA a vyhoupla sena nejvyšší příčku žebříčku New York Times Bestsellers.

Rok vydání 2010
Formát270 stran, vázaná
Doporučená cena269 Kč
Na±i autoři od A do Z
Aktuality
v±echny aktuality
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek