Edice Argomiks

V edici Argomiks jsme vydali

Kniha Cromwell Stone - obálkaCromwell Stone
Souborné vydání
Andreas

Při jedné lodní plavbě byl ukraden záhadný klíč neznámého původu. Jeden z cestujících, Cromwell Stone, posléze zjistí, že všechny, kdo na palubě byli, kdosi systematicky likviduje.

Rok vydání2017
Formát152 stran, vázaná
Doporučená cena398 Kč
Kniha Tři králové - obálkaTři králové
Ležák Zdeněk

Josef Balabán, Josef Mašín a Václav Morávek, tři českoslovenští důstojníci, kteří snad nejvýrazněji zasáhli do českého domácího odboje v první polovině druhé světové války.

Rok vydání2017
Formát128 stran, vázaná
Doporučená cena398 Kč
Kniha Barbarella -  limitovaná edice - obálkaBarbarella - limitovaná edice
Forest Jean-Claude

LIMITOVANÁ EDICE S OBÁLKOU KÁJI SAUDKA !!! Legendární černobílý komiks Jeana-Clauda Foresta ze šedesátých let. Sexuální revoluce a myšlenky hippies v klasickém komiksovém díle.

Rok vydání2017
Formát168 stran, vázaná
Doporučená cena498 Kč
Kniha Barbarella - obálkaBarbarella
Forest Jean-Claude

Legendární černobílý komiks Jeana-Clauda Foresta ze šedesátých let. Sexuální revoluce a myšlenky hippies v klasickém komiksovém díle.

Rok vydání2017
Formát168 stran, vázaná
Doporučená cena398 Kč
Kniha Totální nasazení - obálkaTotální nasazení
Hodan Tomáš, Nezbeda Ondřej, Soukupová Petra

Tři komiksové příběhy podle skutečných událostí. Tři příběhy žen, které se nikdy nesetkaly, a přece jejich životy spojuje podobná zkušenost – pracovní lágr.

Rok vydání2017
Formát120 stran, vázaná
Doporučená cena498 Kč
Kniha Moby Dick - obálkaMoby Dick
Chabouté Christophe, Melville Herman

Osudový souboj kapitána Achaba s bílou velrybou v komiksové podobě.

Rok vydání2017
Formát256 stran, vázaná
Doporučená cena348 Kč
Kniha Můj Bataclan - obálkaMůj Bataclan
Dewilde Fred

Fred Dewilde je pseudonym padesátiletého francouzského grafika, jednoho z těch, co přežili teroristický útok na pařížský klub Bataclan v listopadu 2015.

Rok vydání2017
Formát48 stran, brožovaná
Doporučená cena198 Kč
Kniha Lady Mechanika - obálkaLady Mechanika
Benitez Joe

Nejslavnější komiksová hrdinka steampunku se představuje českým čtenářům. Británie nabrala v 19. století ve vývoji poněkud jiný kurz a věda vládne celému společenství.

Rok vydání2017
Formát168 stran, vázaná
Doporučená cena598 Kč
Kniha Sen o olympiádě - obálkaSen o olympiádě
Příběh Samii Jusuf Omarové
Kleist Reinhard

Olympijské hry 2008 v Pekingu: Somálka Samia Jusuf Omarová zaběhla nejlepší čas svého života a stala se miláčkem publika, třebaže v cíli skončila poslední. Když se vrátila zpět do vlasti, nesměla už trénovat.

Rok vydání2017
Formát152 stran, vázaná
Doporučená cena298 Kč
Kniha Gulliveriana. Zlatý osel - obálkaGulliveriana. Zlatý osel
Manara Milo

V jednom svazku představujeme hned dvě rozpustilá dílka legendy erotického komiksu Milo Manary. Jde o pastiše dvou klasických literárních děl, jimž Manara dodává o poznání lechtivější vyznění.

Rok vydání2017
Formát128 stran, vázaná
Doporučená cena498 Kč
Truchlivý amoret pražský
Stafford James

Xavier Truchlivý Sněžný je dosti rozporuplný hrdina: barokní andělíček, který ovšem přišel na svět v renesanci; bytost s tváří dítěte a hořkou moudrostí starce; něžný milovník i zuřivý bojovník, a především: oddaný ochránce Prahy.

Andělské drápky
Jodorowsky Alejandro

Alejandro Jodorowsky spolu s výtvarníkem Moebiem utkal znepokojující surreálný příběh dívky, která po otcově smrti prochází pohlavním i duchovním zasvěcením.

Řeky Londýna - Čarojízda
Aaronovitch Ben, Cartmel Andrew

Další magický případ Petera Granta - tentokrát v KOMIKSU!

Čarojízda je nejnovější dobrodružství londýnského policisty Petera Granta, hvězdy slavné knižní řady Bena Aaronovitche, napsané v komiksové podobě.

Rozvědčík
grafická novela podle skutečné události z dob studené války
Morice Marta

Rozvědčík, autorský komiks Marty Morice, odhaluje zákulisí velkých historických událostí. Hlavní hrdina se podílel jako mediátor na procesu zakončení bojů ve Vietnamu a na přípravě schůzky prezidenta Johnsona a premiéra Kosygina v roce 1967.

Kiki z Montparnassu
Bocquet José-Luis, Muller Catel

Francouzský komiks o múze celé meziválečné generace pařížské avantgardy. Kiki se na bohémském Montparnassu dvacátých let podařilo vymanit z bídy a stát se jednou z nejcharismatičtějších postav meziválečné avantgardy.

Johnny Cash, I see a darkness
Kleist Reinhard

Johnny Cash, nejznámější countryový zpěvák všech dob, rebel a idol mnoha generací hudebních fanoušků, se stal už za svého života legendou. Jeho tvorba ovlivnila další vývoj populární hudby.

Sojčák
Ahonen Jaako

Jak Disney potkal Kafku. I tak se dá definovat skvělý finský komiks, který se dostal do nejužší nominace Eisnerovy ceny ta rok 2015.

Zátopek
...když nemůžeš, tak přidej!
Jaromír 99, Novák Jan

Největší úspěchy Emila Zátopka i jeho seznámení s celoživotní láskou Danou můžeme znovu prožít díky libretu Jana Nováka a vizuálně opojnému provedení Jaromíra 99.

Stopa legionáře II.
Osudy československých legionářů
Kocián Michal, Ležák Zdeněk

Na komiksovou knihu Stopa legionáře, která mapuje historii československých legií za první světové války, navazujeme volným pokračováním s podtitulem Osudy. Najdete v ní osudy dvaceti známých legionářů, které jsou vždy popsány ve stručném životopisu.

Hlubina temných strachů
Krause Fran

Ďábelsky zábavná sbírka 101 komiksů, které zkoumají naše nejpříšernější, nejkomičtější i nejbizarnější strachy – a nebezpečí číhající za každým rohem!

Boxer
Pravdivý příběh Hercka Hafta
Kleist Reinhard

Pravdivý příběh polského Žida, boxera Hercka Hafta, který přežil koncentrační tábor a v USA pak zahájil profesionální kariéru.

Stopa legionáře
Kocián Michal, Ležák Zdeněk

Výpravný komiks napsaný ke stoletému výročí vniku československých legií v roce 1914 vás zavede na všechna bojiště, kde naše národní vojenské jednotky za první světové války působily.

Sex není zadarmo
Brown Chester

Chester je unaven ze vztahů s ženami, a po dalším rozchodu se rozhodne nezkoušet znovu najít pevný vztah s jinou dívkou. Sex mu ovšem schází......

V kůži Woodyho Allena
Hample Stuart

Komiksový strip ze života neurotika, ironika, notorického hledače smyslu života, který nachází jen pochybnosti, věčně neúspěšného sukničkáře a vtipného filosofa, který je na psychoterapeutově lenošce pečený vařený.

Divočina
Podprocký Mikuláš

"Pozoruhodnou komiksovou prvotinu Mikuláše Podprockého můžeme bez obav označit jako hard sci-fi. Děj se odehrává v daleké budoucnosti, kdy se veškerá civilizace přesunula do olbřímí megapole, která vysává život z celé planety.

Anin duch
Brosgolová Vera

Poučný komiks o tom, že podvádět se nemá a ne všechna strašidla zůstanou u pouhého strašení. Aňa je studentkou střední školy, jednoho dne spadne do opuštěné studny v parku a tam se jí zjeví duch dávno mrtvé dívky.

Ještě jsme ve válce
Příběhy 20. století
Fantová Jana (ed.), Polouček Jan (ed.)

13 komiksových příběhů představuje netradiční formou osudy lidí, kteří v boji s totalitní moci morálně zvítězili nebo podlehli své slabosti. Kniha získala cenu Muriel pro nejlepší český komiks roku 2012.

Muminek 5
Janssonová Tove

Kompletní kreslené stripy Tove Janssonové. Tři díly kreslených příběhů završují pětidílný komplet.

Proč to Steve nestih
Paker Henry, Skinner Dave

Soubor ilustrovaných "výjimečných výmluv pro opětovné opozdilce". Sto a jedna neuvěřitelná událost, jež Stevovi zabránila dorazit včas do práce, vytáčky, které čtenáře pobaví a možná i inspirují.

Muminek 4
Janssonová Tove

V dalších pěti příbězích tentokrát muminí rodina pocestuje časem na Divoký západ a mezi indiány.

Egypťan
Kubátová Markéta

Původní komiks mladé autorky čerpá svou prvotní inspiraci u egyptského mýtu o dvou znepřátelených bratrech, Sutechovi a Usirovi.

Mstitel v nesnázích
Donžon
Blain Christophe, Sfar Joann, Trondheim Lewis

Mladý venkovský šlechtic Hyacint Kavalír, budoucí Strážce Donžonu, žije v Antipoli dvojím životem: přes den jako student, v noci jako neohrožený hrdina jménem Košile noci.

Muminek 3
Janssonová Tove

Ve třetím dílu chystané pentalogie se nám postavičky z muminího údolí představí tentokrát v dalších pěti příbězích.

Návrat s plnou parádou
Donžon: Zenit 5

Strážce se vrací do Vaucansonu, neboť chce nalézt právní důkazy, které by zbavily Delacourta vlastnictví Donžonu. Kačer Herbert se snaží vniknout do města, kde není vítán, pomocí zázračného lektvaru, který mu změní obličej v masku smrti...

Princ z Persie
Mechner Jordan

Komiks, který vznikl za spolupráce s autorem slavné stejnojmenné počítačové hry. Autoři se vrátili k původním inspiračním zdrojům, k perské mytologii a dějinám.

Muminek 2
Janssonová Tove

Postavičky z muminího údolí se představí ve čtyřech příbězích. Nejdřív se Muminek probudí ze zimního spánku a začne si z nudy užívat zimních radovánek. Pak sledujeme podivuhodný, téměř detektivní případ služebné muminí maminky...

Svatba s překážkami
Donžon: Zenit 5
Sfar Joann, Trondheim Lewis

Isis se má proti své vůli provdat za Strážce Donžonu. Strážce si ale na věno musí půjčit a do zástavy dává Donžon. Pokud půjčku včas nesplatí, připadne Donžon Vilému Delacourtovi...

Vulkán Vaucansonů
Donžon
Sfar Joann, Trondheim Lewis

Ve druhém dílu ze série Donžon se opět setkáme s Králem Prachem a neomaleným králičím rváčem Marvinem Rudým.

Muminek 1
Janssonová Tove

První svazek chystané pentalogie obsahuje čtyři delší příběhy: Muminek a loupežníci, Muminek a rodinný život, Muminek na Riviéře a Muminkův pustý ostrov. Půvab těchto stripů tkví i v tom, že ač vybavené postavičkami pro malé, byly určeny pro dospělé.

Košile noci
Donžon
Sfar Joann, Trondheim Lewis

Nakladatelství Argo pokračuje ve vydávání Donžonu jeho dalšími sériemi. Pořadí publikovaných svazků odpovídá chronologii, jak ji zavedl francouzský nakladatel.

Dračí hřbitov
Donžon
Sfar Joann, Trondheim Lewis

Další kniha komiksové série renomovaných autorů.

Rodinný ústav
Rodinný tragikomiks
Bechdelová Alison

Tento komiks, resp. grafický román, je komplexním literárním dílem, které zaujme jak svými ilustracemi, tak doprovodným textem.

Hobit - komiks
Tolkien J. R. R.

Druhé, revidované a vázané vydání komiksové adaptace pohádkového příběhu o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem. Autory scénáře jsou Charles Dixon a Sean Deming, skvělé kresby vytvořil David Wenzel.

Na±i autoři od A do Z
Aktuality
v±echny aktuality
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek