Kniha Tajemství mluvícího jaguára - obálka

Tajemství mluvícího jaguára

Autor:

Originální název: Secrets of the Talking Jaguar
Překlad: Jan Valeška

EAN: 9788072033584

Formát: 318 stran, vázaná
Rok vydání: 2001

Hardcover318
Argo

Doporučená cena: 298,- Kč

Objednávka: Knihu Tajemství mluvícího jaguára můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Autor knihy, severoamerický malíř, který vyrůstal v rezervaci pueblanského kmene na jihu USA, se vydal do Střední Ameriky, aby se ve vesnici guatemalských Mayů seznámil s původními indiánskými tradicemi. Spřátelil se s místním šamanem, který jej zasvětil do svých kultovních tajemství s přáním, aby Prechtel dávnou tradici uchoval. Po návratu do USA se autor stal nejen uznávaným spisovatelem, ale také známým popularizátorem autochtonních amerických tradic.Kniha je uvedena předmluvou z pera Roberta Blye.

Názory našich čtenářů

Tamara, , 06.07.2002

Komentar k ATONACI Predevsim zadny pueblansky kmen neexistuje, pueblo - znamena vesnice. Na jihu USA zije nekolik indianskych kmenu (Navaho,Hopi,Apaci...) Autor atonace asi necetl knihu, jinak by nepsal, ze Martin cestoval do Stredni Ameriky, aby se seznamil s puvodnimi indianskymi tradicemi,to nedava moc smyslu, vzdyt vyrustal na indianske rezervaci. Ve vesnici Santiogo Atitlan, autor knihy Martin Prechtel pise, nasel domov ze ktereho nemel v umyslu odejit, ale byl prinucen bolestnymi okolnostmi. Je to krasna kniha a vrele ji vsem i tomu kdo psal atonaci doporucuji.

01

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Tajemství mluvícího jaguára?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek