Kniha Tracy´s Tiger / Tracyho tygr - obálka

Tracy´s Tiger / Tracyho tygr

Bilingvní vydání

Autor:

Originální název: Tracy´s Tiger
Překlad: Jiří Josek

EAN: 9788072033751

Edice: Bilingvní vydání
Formát: 204 stran, vázaná
Rok vydání: 2001

Hardcover204
Argo

Doporučená cena: 198,- Kč

Objednávka: Knihu Tracy´s Tiger / Tracyho tygr můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 10%.

Anotace:

Bilingvní vydání americké kultovní novely čtenářům znovu připomene půvabný příběh Thomase Tracyho, newyorského mladíka, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož mladík už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje mladík ke své proměně v muže.

Názory našich čtenářů

cloumák
Martin, Karlovy Vary, 01.09.2008

Neboť tygr je láska a víc nemá smysl říkat, jelikož tímto spojením Saroyan řekl vše, o co se snažili stovky jeho předchůdců. 3 slova a je v nich krása celého života, alespoň pro toho, kdo ji chce vidět. Díky Wiliame

nádhera
David, Blansko, 03.11.2007

Tracyho tygr je moje nejoblíbenější knížka. Už dlouho. Když jsem ji dostal od bratra k narozeninám, vůbec jsem se zpočátku nemohl dostat k jejímu přečtení, pak jsem začal číst, jedním dechem, přečetl jsem ji asi za dvě hodiny. A pak pořád dokola. Něčím mě pohltila, má v sobě něco krásného. Doma mám knihu vydanou nakladatelstvím Argo v roce 1997. Moc se mi líbí i výtvarné zpracování. Nádhera. :)

doporučuje i náš pes
AnezkaStrmiskova@seznam.cz, Velešovice, 13.09.2007

Bohužel dříve než já si knihu přečetl náš zlatý retrívr Bárny a to si jí sebral na stole kde ležel i talíř s koláčky takže opravdu musí stát zato.

Podle mého...
29.12.2006

Kniha je originální, velmi dobrá, ale rozhodně ne vynikající. Znám lepsí, ale i tak ji velmi doporučuju. Myslím, že je tak moc oblíbená protože v ní každý netradiční člověk najde sebe a je pro lidi, kteří jsou sami tak trochu jako Tracy. Je i moc dobře ilustrovaná...je psána ve dvou jazycích...ideální dárek pro vaše přátelé, kteří jsou z rodu Tracyho :-)

Klara, Praha, 24.10.2005

Jestli jste si někdy mysleli, že můžete být Tygr, tak tady Vám dojde, že vlastně už dávno jste Tracy. Nečekám, že bych kdy našla lepší knížku!

05

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Tracy´s Tiger / Tracyho tygr?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek