Kniha Intimní schránka Sabriny Black - obálka

Intimní schránka Sabriny Black

Autor:

Ilustrace: Pavel Růt

EAN: 9788072034000

Formát: 292 stran, vázaná
Rok vydání: 2002

Hardcover292
Argo

Doporučená cena: 298,- Kč

Objednávka: Knihu Intimní schránka Sabriny Black můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Jedná se o vůbec první autorův román. Navzdory názvu v něm nejde pouze o výměnu tělesných tekutin, ale také o „transformaci tuzemské reality“ posledních let. Úderně vyprávěný příběh ústředního hrdiny je koncipován jako mozaika krátkých, na sebe navazujících nezapomenutelných historek o marném přátelství a ještě marnější lásce a o hledání aspoň trochu nezávislé existence uprostřed doby, která rychle ztrácí jak obsah, tak obrysy. Hlavní část se odehrává v Praze na Letné, kde si hlavní postava v naději, že konečně unikne z mlýnice únavných zaměstnaneckých rituálů, zakládá „eseróčko“. Typický vypravěčský styl, mísící černý humor s čirým zoufalstvím, výsměch s rezignací, dodává svižný rytmus, který čtenář zná už z autorových povídek, i této delší próze. Román o životě a o smrti a koneckonců i o životě po smrti a smrti za života nelze nepřečíst jedním dechem.

Recenze v médiích

Hakl, Emil: Intimní schránka Sabriny Black
iLiteratura, Bára Gregorová, 21.05.2003

Druhá Haklova prozaická kniha, tentokrát už téměř tří set stránkový román s mírně zavádějícím názvem Intimní schránka Sabriny Black, je situována na konec devadesátých let a hlavním dějištěm je, jak se dá předpokládat, Praha.

Názory našich čtenářů

nadšení
Vlaďka, , 16.07.2008

Doposud jsem znala jen film O rodičích a dětech, který se mně hodně líbil. Z téhle knihy jsem nadšená, strašně jsem se pobavila. Půjdu na další...

Hakle, jseš jednička
Tomas, Veselí nad Lužnicí, 11.04.2008

Připojuji se. Výborná kniha. Jenom jsem si říkal, jestli je to čirá autobiografie, tak je to neskutečný příběh.

nejlepší Haklova kniha
lehkoživka, , 23.01.2008

Připojuji se k Benovi, také si myslím, že větší rozsah (román) a hodně autobiografických prvků Haklovi opravdu sedne! Je to jedna z mých vůbec nejoblíbenějších knih.

haklovsky vtipné...
Virgil, Bohumín, 15.06.2005

jedna z mých oblíbených knih. tato kniha se ke mě dostala náhodou a po přečtení toho nelituji! doporučuji všem kdo hledají vtipnou četbu k odpočinku!

nejlepší
Ben, , 07.04.2005

Podle mě nejlepší Haklova kniha. Sice nejtlustší, ale člověk se snadno začte (přesto, že nejde příliš o souvislý děj, ale o sled historek).

05

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Intimní schránka Sabriny Black?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek