Kniha Deník zloděje - obálka

Deník zloděje

Autor:

Originální název: The Burglar Diaries
Překlad: Martin Urban

EAN: 9788072035588

Formát: 240 stran, brožovaná
Rok vydání: 2004

Paperback240
Argo

Doporučená cena: 99,- Kč

Objednávka: Knihu Deník zloděje můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 10%.

Anotace:

Bex vykrádá byty a je na to patřičně hrdý. Svou živnost s občasným úspěchem provozuje za asistence kamaráda Oldy, který je někdy spíš přítěží a jehož dětinské otázky dokážou Bexe parádně vytočit. Jenže parťáka, který dokáže nápad na geniální zlodějnu dotáhnout do konce, aby pohledal. Ovšem i mistr zloděj se občas utne – naštěstí má při pobytu za mřížemi moře času na sepisování pamětí

Názory našich čtenářů

***
Nenadchla
Matiášová Iva, 25.10.2013

Nemůžu říct, že by mě knížka vysloveně nebavila. Je to opravdu oddychovka. I jsem se u ní zasmála, ale bohatě by mi stačilo, kdyby měla poloviční počet stránek.

Bravurní kniha!
Daniel K., Česká Lípa, 08.02.2009

Všem, kteří touží po svižném, humorném a kvalitním čtení, vřele doporučuji. Danny King prostě ví kudy na to. Ví, jak Vás rozesmát a donutit vás, aby jste si tuto knihu nezaložily do knihovničky až někam dospod, ale měli ji kdykoli připravenou po ruce. Navíc vydavatelství Argo tuto fantastickou knížku spracovalo tak, že mi vyhovovala ve všech směrech - už svým grafickým zpracováním titulní stránky mi bylo jasné, o co asi půjde. Navíc mi plně vyhovuje i použité písmo na hrubém papíře, kterému já osobně upřednostňuji.

luxusní
Jackie, Praha, 23.03.2008

Četla jsem to ve škole pod lavicí vypůjčený z knihovny a bylo mi to zabaveno...Učitelka mi to odmítla vrátit po vyučování protože do toho byla zažraná až po uši:D ale tak kniha je vážně boží už jen první kapitola vás dotane!

skvelé
04.06.2007

Tato kniha je úplně skvělá svým humorem a formou psaní...potom, co jsem ji pujčil kamarádovi, tak to chcteli pujcit vsichni, a kdo to cetl, tak vi proc

Deník zloděje
Praha, 01.08.2005

Knížka je naprosto vynikající. Četla jsem ji na dovolené a na lidi kolem si museli myslet, že jsem blázen, protože jsem je skoro neustále smála. Kniha je plná suchého anglického humoru. Manžel nevydržel a také si jí přečetl a po zbytek dovolené nás provázely hlášky z této knihy. Doporučuju !!!

0.65

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Deník zloděje?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek