Kniha Omládněte s jógou za 2x7 dní - obálka

Omládněte s jógou za 2x7 dní

Autor:

Originální název: 2x7 Jours pour rajeunir
Překlad: Danuše Navrátilová

EAN: 9788072035793

Formát: 225 stran, vázaná
Rok vydání: 2006

Hardcover225
Argo

Doporučená cena: 259,- Kč

Objednávka: Knihu Omládněte s jógou za 2x7 dní můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Kniha vznikla na základě autorových článků v jeho časopisu Yoga a ohlasů na tyto texty.

Názory našich čtenářů

André van Lysebeth
Marta D. mardub@email.cz, Šumperk, 15.10.2009

Vřele všem doporučuji knížky André van Lysebetha. Jsem dlouholetou cvičitelkou jógy, několik desítek let (cvičenkou ještě o něco déle)a můžu tedy konstatovat, že je kniha od tohoto autora opravdu nejlépe psaná a nejsrozumitelněji i pro naprostého laika, který nikdy jógu ještě necvičil. Jinak když jsem s jógou začínala jako poměrně velmi mladá a byla jsem v kurzu s dámami, které měly 70 i více let a byly neuvěřitelně ohebné a já nevěřila, že vůbec někdy dokážu to co ony, a později jsem poznala, že s jógou člověk dosáhne daleko víc, než by si jen uměl představit, tak mě fakt jóga nadchla. Navíc mne zaujala i psychologie jógy, která k ní nezbytně patří (umět se zklidnit, ovládnout, soustředit atp.). To všechno najdete v dílech tohoto autora, který mě spolu s mojí paní cvičitelkou k józe dovedl. Nelituji. Dostala jsem se až k tomu, že jsem byla schopná toto učení předávat a to jsem potom mohla i pozorovat výsledky cvičení jógy u jiných lidí, zlepšení jejich psychického i zdravotního stavu. Určitě si kupte tohoto autora a studujte tyto knihy se zaujetím, které si zaslouží. Přeji vám hodně úspěchů v učení jógy a při jejím cvičení. Marta D.

Ano, jdeme do toho!
Paletka, Praha, 16.01.2008

Jogu jsem začala cvičit před půl rokem a nadchla mě. Knížku jsem si půjčila v knihovně a nadchla mě stejně jako joga. Vřele doporučuji, počkám, až přestanu kojit a zkusím se řídit očistnou kůrou, kterou zde a vše okolo zažívacího ustrojí autor popisuje velmi svžným, čtivym a srozumitelným jazykem, který však nesklouzavá do popularně - naučné literatury.

*****
Zkuste to
Veronika Beránková, Kutná Hora, 23.10.2007

Vzhledem k tomu, že jogu cvičím (bohužel ne pravidelně), tak po přečtění této knihy jsem začala s očistnou kůrou + pravidelné cvičení. Když už vás tato kniha nepřinutí se sebou něco dělat, tak je to k zamyšlení. Autor zcela lidským slovníkem popisuje náš zažívací trakt, jak se za roky a roky pod tíhou knedlíků, pečiva, masa a cukrů usazuje a vzniká kompost, humus na střevech, který celý život přehlížíme. Zažívací trakt je osobnost, dobře fungující a zaslouží si pozornost. Přečtěte si knihu a uvidíte sami. Je tam i výpis potravin, dle kterých se můžete správně řídit. Každému vřele doporučuju!!!

1.73

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Omládněte s jógou za 2x7 dní?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek