Kniha Záhir - obálka

Záhir

Autor:

Originální název: O Zahir
Překlad: Pavla Lidmilová

EAN: 9788072036585

Formát: 272 stran, vázaná
Rok vydání: 2005

Hardcover272
Argo

Doporučená cena: 248,- Kč

Objednávka: Knihu Záhir můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Elektronická kniha: Knihu jsme vydali také jako elektronickou knihu formátech ePub a Mobi.

Anotace:

Nový román Paula Coelha. Známý spisovatel a válečná zpravodajka, oba úspěšní ve své profesi, žijí v Paříži v nekonvenčním manželství. Jednoho dne žena zmizí. Šlo o vraždu, únos, útěk? Spisovatel je odhodlán ji - svůj „Záhir“ (pojem známý z islámského světa, který označuje věc nebo bytost, na něž nelze zapomenout) najít. Jeho pátrání jej zavede do nejvzdálenějších končin světa, ale zároveň i do vlastního nitra. Paulo Coelho ve svém novém románu zkoumá, co dnes znamená pro muže a ženu společný život a jak nerezignovat na riziko a dobrodružné hledání „osobního příběhu“.

Recenze v médiích

Coelho, Paulo - Záhir
Knihovnice.cz, BoboKing, 21.03.2005

(...) Coelho vytvořil knihu, která se od předešlých možná liší v tom, že jde o méně dějový příběh a více filozofující, i když z počátku vám možná bude připadat až jako thriller. Obsahuje množství prvků, které jsou pro jeho tvorbu typické, jako různorodost prostředí, představení sociálních skupin, na které majorita pohlíží přes prsty, atd.
Hodnocení: 90%

Názory našich čtenářů

****
Záhir
rattty@seznam.cz, HK, 21.06.2011

Jelikož jsem nejprve četla Valkýry, Bridu a Alchymistu, tak mě Záhir překvapil. Je napsán tak nějak jinak. Určitě tato kniha stojí za to si ji přečíst, je zajímavá, i zároveň jiná...pokud si však vybíráte první knihu od Coelha, asi bych doporučila vybrat si předchozích titulů a přečíst je dříve než Záhir. Každopádně ale tato kniha stojí za to si ji přečíst.

Praha, 06.07.2010

Úžasná kniha plná zamyšlení.Vřele doporučuji všem v dlouhodobějším vztahu.Záhir zařadím do své knihovny a vím,že se ke knize vrátím.

Záhir
Kasha, Třinec, 02.02.2010

Autor opět nezklamal, mám jeho všechny knihy a je můj nejoblíbenější :),,, v této knize shledávám mnoho informací o dnešním životě,,, je to skvostná četba!!!

Muj psycholog
04.07.2008

Tuto knihu jsem četla již několikrát, vždy mi pomůže vyřešit nějaký osobní problém.. je to velice kvalitní dílo s mnoha myšlenkami. Vřele dopoučuji každému, kdo vidí smysl v přemýšlení o životě.

Záhir
29.01.2008

Je to první kniha od Coelha, kterou jsem četla a musím říct, že je to jedna z mála knih, která mě ovlinila. Dokázal upozornit na podle mě jeden z největších problémů této doby-úbytek lásky.

0.85

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Záhir?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek