Kniha Da Vinciho kód - ilustrované vydání - obálka

Da Vinciho kód - ilustrované vydání

Autor:

Originální název: Da Vinci Code
Překlad: Barbora Michálková

EAN: 9788072037292

Formát: 509 stran, vázaná
Rok vydání: 2005

Hardcover509
Argo

Doporučená cena: 398,- Kč

Objednávka: Knihu Da Vinciho kód - ilustrované vydání můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod titulem Šifa mistra Leonarda). Ve Velké galerii v Louvru je zavražděn kurátor Jacques Saunière. Jeho tělo je nalezeno ve velmi podivné pozici a vedle něj leží záhadná zašifrovaná zpráva. Policie přizve k vyšetřování harvardského profesora symbologie Roberta Langdona, a brzy se na scéně objeví i mladá francouzská kryptoložka Sophie Neveuová. Spolu se prodírají spletí hádanek a zanedlouho zjistí, že kurátor měl cosi společného s Převorstvím sionským a obětoval život, aby ochránil nejposvátnější tajemství, které bylo tajné společnosti svěřeno, totiž místo, kde se nachází Svatý grál. Jedna z nejprodávanějších knih všech dob v novém překladu a ve speciálním vydání s ilustracemi, fotografiemi a nákresy symbolů, pamětihodností i uměleckých děl zmiňovaných v textu – od Mony Lisy a Poslední večeře, přes staroegyptské symboly, po plánky Louvru, Westminsterského opatství nebo kaple v Rosslynu.

Brožované vydání titulu...

Na stránkách věnovaných knize DaVinciho kód si můžete zahrát originální hru...

Dan Brown se podílel i na tvorbě scénáře filmové adaptace tohoto románu, filmu Rona Howarda Šifra mistra Leonarda s Tomem Hanksem v hlavní roli. Oficiální stránky filmu...

 

Ohlasy a odkazy:

"Dan Brown: Šifra úspěchu. Jedenáctero přikázání pro bestseller", Kateřina Kadlecová, Reflex 42/2009

"Dan Brown - proč ne?", Barbora Osvaldová, Reflex 39/2009

Názory našich čtenářů

*****
Úžasné
Veha, 02.12.2013

Tento druhý díl série knih o Robertu Langdonovi je opět senzační. Tentokrát se odehrává v nádherné Francii a Anglii. Jsou zde popisy krásných míst z obou zemí a autor seznamuje čtenáře s historií, která nemusí být všem známá.
Příběh je sice fikce, ale autor do něj skvěle zasadil skutečná historická data...nepřekonatelné.

Dobrodružství
Ruferka, Praha, 27.05.2010

Kniha je to velice akční, napínavá a zajímavá. Dan Brown si s ní musel dát hodně práce. Film sice není úplně stejný, ale charakter knihy vystihl. Samozřejmě názory se různí a každý má pravdu, protože názor vystihuje jeho pocity a ty se mohou od těch cizích lišit. :)

Dojmy
Veronika Chladová, , 18.04.2010

Ke knize jsem se dostala uplnou náhodou, měli jsme ji doma v knihovně a ja před ni tak stala a koukala a najednou mi pohled padl na tudle knihu jelikož sem viděla film, který se mi líbil vrhla sem se do čtení. Kniha mě velmi zaujala, po celou dobu čtení sem si kladla otázky je tuto pravda nebo ne a to ve mě zvedlo ještě věčí chuť knihu dočíst... Všem vřele doporučuji

Skvělé...
Kavi, Mlékojedy, 12.08.2008

Tato kniha si určitě kritiku nezaslouží- každá kniha, která donutí tisíce lidí, aby upustili od denního schonu a sedli si ke knize, si zaslouží obdiv- a to bezpochyby tato kniha splňuje. Je napínavá, překvapivá, srozumitelná i poučná. Každý si v této knize něco najde a odnese.

precteno
04.07.2008

vyborna kniha jak uz nekdo napsal ten konec je dost necekany je cekal taky uplne jiny konec vsem vrele doporucuju je to vyborna kniha

15

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Da Vinciho kód - ilustrované vydání?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek