Kniha Planeta, která neexistovala 1 - obálka

Planeta, která neexistovala 1

Autor:

Originální název: Second Variety
Překlad: Martin Svoboda, Bob Hýsek, Martina Knápková

EAN: 9788072038114

Formát: 304 stran, brožovaná
Rok vydání: 2006

Paperback304
Argo

Doporučená cena: 238,- Kč

Objednávka: Knihu Planeta, která neexistovala 1 můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

První díl sbírky, která celkem zahrnuje 27 dystopicky a hororově laděných sci-fi povídek, vydaných časopisecky v letech 1952—1955 nastiňuje většinu témat, kterými se kultovní sci-fi autor později zabýval ve svých románech: nukleární válku a její dopad na přeživší lidstvo, boj s mutanty a s mimozemšťany, objevování cizích planet a civilizací, zdokonalování a prodlužování lidského života až k absurditě, vynalézání dokonalých drog, bez nichž se nelze obejít, tvoření lidských replik, které jsou ve všem lepší než lidé a dokonce se v krizových situacích chovají lidštěji. Kromě vydařených horůrků a humorných hříček výbor obsahuje chmurně varovné antiutopie o možné povaze naší reality.

Názory našich čtenářů

Dva vydavatelé = dva různé formáty
radek d., brno, 21.11.2006

Je fajn, když je překladatel in. Chápu to tak, že to pro něj nebyl jen kšeft. Díky, bobe. Jako čtenáři mi však vadí, že řada započatá Laserem je narušena - čistě z praktických důvodů. Více na www.vertigo.cz/pkd.

bob h., překladatel a redaktor, původem z planety, která neexistuje, 19.11.2006

kdepak, omyl, milá Perky Pat - sebrané dilo činí 5 souborů povídek. ano, toto je chronologicky vzato druhý svazek (v originále Second Variety) a je vydáván nadvakrát, neboť skutečně JE obsáhlý. vazba použitá v celé dickově argo edici by to nepobrala. přeju nejen estetický zážitek nad zkompletovanou dickovničkou .-)

Druhý díl Sebraných povídek P. K. Dicka
Perky Pat, Veniss, 31.10.2006

První polovina (proboha proč dělit nikterak rozsáhlý originál na díly?) druhého svazku sebraných Dickových povídek. První díl v ČR vyšel (v jednom svazku) pod názvem To je Wub, kapitáne.

03

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Planeta, která neexistovala 1?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek