Kniha Čirá anarchie - obálka

Čirá anarchie

Autor:

Originální název: Mere Anarchy
Překlad: Dana Hábová

EAN: 9788072039135

Formát: 176 stran, vázaná
Rok vydání: 2007

Hardcover176
Argo

Doporučená cena: 238,- Kč

Objednávka: Knihu Čirá anarchie můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 5%.

Anotace:

Osmnáct nových povídek od nezaměnitelného newyorského autora, který už čtyřicet let baví diváckou (jako autor i jako herec v kině a v divadle) i čtenářskou veřejnost svým osobitým, inteligentním a absurdním humorem. Jeho podoba – nesmělý, nervózní a ukecaný intelektuál v brýlích – i způsob jeho uvažování vešly do dějin. Nová sbírka povídek tak naváže po pětadvacetileté odmlce na jeho čtenářsky úspěšné předchozí sbírky povídek.

Názory našich čtenářů

***
Něco tomu chybí
Jiří Křivánek, , 26.03.2008

Stejně jako jeho filmy mají BOHUŽEL klesající kvalitu, i jeho nejnovějším povídkám prostě něco chybí. Nechci tím říct, že je to špatné! Smál jsem se dost, ale ve srovnání s dříve napsanými jednoduše neohromí...

ach jo
Kaiser Lupowitz, New Jersey, 03.02.2008

Pěkně udělaná knížka, ale nové povídky jsou jednoduše velikým zklamáním. Domnívám se, že snad jen dvě se vyrovnají těm z předchozích souborů. Pro znalce a fanoušky starých textů je to opravdu smutné čtení. Ach jo :-/

Praha, 25.01.2008

Souhlasím, z knihy je cítit, že chce být čtenářsky úspěšná, najdeme v ní až laciné motivy. Neříkam však, že jsem se nad ní nepobavila. S předchozími knihami je však naprosto nesrovnatelná.

skvělá Čirá anarchie
Zdenka, , 10.01.2008

Já jsem ji zatím nečetla, ale manžel měl během čtení takové záchvaty smíchu a byl tak nadšený, že si ji chce přečíst znovu. Kniha byla dost rychle vyprodaná, chtěli jsme ji koupit kamarádovi, ale naštěstí je slíbený dotisk. Woody Allen nezklamal.

opět výborné
Marie Sokačová, Kutná Hora, 04.12.2007

.. zase prožívám okouzlení, tak jedině mohu popsat své pocity při četbě této knihy a propadám v nejméně vhodnou chvíli v neutišitelné výlevy smíchu a u srdce mám ten pocit, jakože přesně takhle bych to řekla nebo napsala, ale není mi dáno. Díky Wooody a také opět díky Dano, jste fakt jednička .

0.65

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Čirá anarchie?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek