Kniha Postelová tajemství mistrů kuchařů - obálka

Postelová tajemství mistrů kuchařů

Autor:

Originální název: The Bedroom Secrets of the Master Chefs
Překlad: Robert Tschorn

EAN: 9788025703816

Formát: 419 stran, vázaná
Rok vydání: 2011

Hardcover419
Argo

Anotace:

Román současného britského spisovatele, autora bestselleru Trainspotting. Danny Skinner pracuje na městské hygienické inspekci, ale jinak se jeho život skládá z divokých pitek, hospod a kocovin. Když se v jeho kanceláři objeví nová tvář - zakřiknutý a introvertní Brian Kibby, Skinner se na něj okamžitě zaměří. Odkud se bere nenávist, kterou k němu cítí, a co je to za podivnou nemoc, jež začne sužovat nechápajícího Briana? Kniha hlásící se k odkazu Wildeova Obrazu Doriana Graye je gotické podobenství o posedlostech, jež ovládají náš svět - jídle, sexu a celebritách, kterým se tak rádi klaníme.

Recenze v médiích

Skotské (vý)střiky
REFLEX, Kateřina Kadlecová, 25.10.2011

Vaření, sex, odpudivá celebrita a magnetizující nenávist. To jsou hlavní motivy Postelových tajemství mistrů kuchařů (Argo, 2011), šestého z dosud sedmi románů Irvina Welshe. (...) Ačkoli má kniha přes čtyři sta stran, jde o humoristický, lehký, haldami sprosťáren nadívaný román plný hlášek, které se pro leckterého gympláka stanou kultovními (překladatel Robert Tschorn si dal setsakra záležet, aby fóry a metafóry převodem nezabil, a povedlo se). Další milá věc – všechny postavy knihy vám budou nesmírně nesympatické (...) Těm všem se s chutí zasmějete, naučíte se od nich pár nových nadávek a pak koupíte letenku do Edinburghu, abyste se přesvědčili, že to je fakt to nejinspirativnější město na světě.

Názory našich čtenářů

Poutavá, čtivá, skvěle napsaná kniha
Eva, Praha, 09.07.2011

Knížka je neskutečně čtivá, "zfoukla" jsem jí za dva dny :-)

Gurgy
14.04.2011

Perfektní kniha od autora, který mě uchvátil. Nemůžu než doporučit. Těším se na další a seženu si i předchozí jeho díla.

*****
spokojenost
Jájina, Jirkov, 14.03.2011

Včera jsem dočetla a nemůžu říct nic jiného než SKVĚLÉ...hrozně čtivé, stále mě to hnalo vpřed zjistit už konečně, kdo je Dannyho otec a nejen to...prostě pro mě je Welsh dokonalost sama a zatím jsem se u žádné z jeho tří knih, co vlastním, nenudila.

1.73

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Postelová tajemství mistrů kuchařů?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek