Kniha Nikdo neunikne - obálka

Nikdo neunikne

Autor:

Originální název: Personne n´y echappera
Překlad: Danuše Navrátilová

EAN: 9788025700358

Formát: 304 stran, vázaná
Rok vydání: 2008

Hardcover304
Argo

Doporučená cena: 279,- Kč

Objednávka: Knihu Nikdo neunikne můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

New Hampshire. Zima 2007. Na staveništi dálnice, ve výkopu pod vrstvou sněhu, je nalezeno 24 mrtvých. Všichni byli zastřeleni ranou do srdce, aniž kladli odpor. Hromadná oběť příslušníků náboženské sekty? Asistovaná sebevražda? Gigantické vyřizování účtů? Ještě neuvěřitelnější je, že oběti nikdo nepohřešuje. Na policii nevolá ani jeden znepokojený manžel, ani jedna vyděšená matka, ani jeden kolega z práce. Téhož večera přijíždí devětadvacetiletý Frank Franklin na univerzitu Durrisdeer College, jejíž rozsáhlé pozemky sousedí se zmíněným staveništěm, aby nastoupil na místo profesora literatury. Okamžitě vycítí, že v kampusu něco není v pořádku. A brzy uvízne v soukolí hrůzné hry.

Předchozí romány Romaina Sardoua (narozen 1974) A odpusť nám naše viny a Odlesk Boží slávy se dočkaly obrovského úspěchu a byly přeloženy do patnácti světových jazyků. Jeho nový román, tentokrát ze současnosti, zaujme strhujícím napínavým dějem.

 

Co si můžete přečíst:

Rozhovor s Romainem Sardouem o románu Nikdo neunikne

Křížový výslech Romaina Sardoua spolu s Maximem Chattamem

(Oboje najdete také v oddílu "Ke stažení".)

 

Recenze v médiích

výběr-knihy
PRÁVO, fm, 30.10.2008

(...) Autoři detektivek se snaží většinou popisovat trestné činy přesně a jasně, nicméně proti zlosynovi v této knize, který je zároveň spisovatelem, to jsou fušeři, jejichž práce je neprověřená a odbytá. Napínavý román začíná nálezem nikoli jednoho, ale rovnou 24 těl na staveništi dálnice, na hranici pozemků bohaté soukromé univerzity. Dokonalý zločin je možno opravdu provést; FBI tuší, ale neví přesně.

Názory našich čtenářů

Nesrovnavat!
Jan, , 02.10.2008

Pokud jste četli ostatní tituly od Sardoa, čekejte něco jineho. Je to především proto, že děj je ze současnosti. Jednoduše bych řekl, klasický thriler o masovém vrahovi, kterých je na trhu tuna. Nic omračujícího, nic mimořádného. Jediná vlastnost z předchozích titulů zustala, četla se sama. Sardou se opět snažil na poslední chvíli vytvořit omračujici závěr příběhu, mě ovšem neomráčil, nepobavil ... Každopádně víc lidí, více názoru.

01

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Nikdo neunikne?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek