Kniha Otázka za deset - obálka

Otázka za deset

Autor:

Originální název: Starter for Ten
Překlad: David Petrů

EAN: 9788025707593

Formát: 352 stran, vázaná
Rok vydání: 2012

Hardcover352
Argo

Doporučená cena: 298,- Kč

Objednávka: Knihu Otázka za deset můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Vtipné retro od autora bestselleru Jeden den o tom, že láska i hory přenáší. Píše se polovina osmdesátých let a vysokoškolský student Brian Jackson se přihlásí do televizní vědomostní soutěže -- je to koneckonců mladý muž s přehledem. Tam se však zakouká do své spolusoutěžící, nadějeplné filmové herečky Alice Harbinsonové, která však jeho milostné spády neopětuje. Brian si tedy umíní soutěž stůj co stůj vyhrát, protože, jak každý ví, muži vybavenému encyklopedickými znalostmi žádná žena neodolá.

Názory našich čtenářů

*****
Skvělá příručka pro rodiče
Akirek, 07.02.2014

Náhodou se mi do ruky dostala kniha, na kterou jsem ani moc "chuť" neměla (podle anotace mě vůbec nezaujala) a nelitovalajsem. Po dlouhé době jsem se u knihy i hlasitě smála. To utrpení 19ti letého mladíka je dojemné a přitom on sám je úžasně sebeironický. Chudáci mladíci s uhrovitou pletí, kteří mají zřejmě instiktinktivně dané, že se musí zamilovat do barbíny... To sladké utrpení "končícího" mládí...(zve na oslavu svých 19. narozenin s poznámkou, že je to poslední rok jeho mládí.) Doporučuji všem rodičům náctiletých hochů - aspoň jim to pomůže pochopit jejich složitý svět dospívání. (A já si libuji ve svém pokročilém věku, protože už to nemusím řešit.)

**
Velké zklamání
Veronika, 14.02.2013

Po přečtení knihy "Jeden den" jsem se do čtení "Otázky za deset" pustila opravdu s chutí. Bohužel jsem byla dost zklamaná. Děj je bez větších zvratů, pořád jsem čekala, že se něco začne dít, ale moc nezačalo. Navíc mi úplně neseděly popisy, jaké má kdo akné nebo jak komu smrdí z pusy. Možná, kdybych neměla tak velká očekávání, nebyla bych tolik zklamaná. Za sebe tuto knihu nedoporučuji.

3.52

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Otázka za deset?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek