Kniha Konzultant - obálka

Konzultant

Autor:

Překlad: Petr Fantys

EAN: 9788025710234

Formát: 160 stran, vázaná
Rok vydání: 2013

Hardcover160
Argo

Doporučená cena: 259,- Kč

Objednávka: Knihu Konzultant můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 10%.

Anotace:

Nedlouho před svou svatbou se Konzultant, uznávaný právník, rozhodne vstoupit do riskantní oblasti obchodu s drogami na drsné texasko-mexické hranici – a doufá, že následkům tohoto rozhodnutí dokáže uniknout. Je pevně přesvědčen, že až mnohamilionový obchod s kokainem proběhne, vše se vrátí do starých kolejí a on se zase navrátí ke svému starému životu po boku milované snoubenky.
Namísto toho se však ocitne uprostřed brutální a smrtelně nebezpečné hry, která může zničit všechno, co má rád, a všechny, jež kdy miloval.
Cormac McCarthy se i ve svém posledním díle předvádí ve vrcholné formě, i když Konzultant není román, nýbrž „jen“ scénář k filmu, který letos natočil hvězdný režisér Ridley Scott s neméně hvězdnými obsazením: v hlavních rolích se tu objeví Brad Pitt, Michael Fassbender, Penélope Cruz, Cameron Diaz a Javier Bardem. Českou premiéru měl film 28. listopadu.

Ohlasy v médiích:

"Knižního Konzultanta totiž nelze zařadit do žádné běžné kategorie – není románem, povídkou, scénářem ani divadelní hrou. Z každé si něco půjčuje, z divadelní hry například střídání dialogu a scénických poznámek, ze scénáře střídání lokací a dramaturgii, z románu hloubku postav, z povídky sevřenost děje. Dochází tak často k nečekaným kolizím se zaběhnutými čtenářskými konvencemi."
(E15)

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Konzultant?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek