Kniha Mrtvol na tři hroby - obálka

Mrtvol na tři hroby

Autor:

Originální název: Three Graves Full
Překlad: Jitka Fialová

EAN: 9788025710869

Formát: 329 stran, vázaná
Rok vydání: 2014

Hardcover329
Argo

Doporučená cena: 348,- Kč

Objednávka: Knihu Mrtvol na tři hroby můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

Kdo má v zahradě za domem zakopanou mrtvolu, klidu si příliš neužije, těmito slovy se otevírá hororový příběh osamělého Američana Jasona Gettyho, kterému dělá společnost jen toto děsivé tajemství. Ovšem vždy může být hůř – hlavní hrdina zatím netuší, jak hrůzný nález vyjde na světlo jen pár kroků od jeho domu… Pozoruhodná prvotina americké autorky Jamie Masonové určená milovníkům thrillerů a černého humoru.

Recenze v médiích

Mason, Jamie: Mrtvol na tři hroby
iLiteratura, Pavel Bušta, 27.07.2015

Svou prvotinu pojala talentovaná mladá Američanka až příliš ambiciózně. Obálka sice slibuje humornou krimi šarádu ve stylu filmů bratří Coenů, románu však humor spíše schází a situace v něm působí samoúčelně a vykonstruovaně.

Názory našich čtenářů

****
Než koupíte dům, překopejte zahradu
petrusche, 06.05.2014

Kdo má na zahradě zakopanou mrtvolu, příliš klidu si neužije a Jason Getty o tom ví svoje, protože tu mrtvolu tam zakopal on sám a doufá, že se na to nikdy nepřijde. Jeho neklid ovšem začne nabírat na obrátkách, když jsou na jeho pozemku náhodou objeveny další dvě mrtvoly, o kterých nevěděl a nemá s nimi nic společného. Je jen otázkou času, kdy všetečný detektiv objeví i tu jeho. Jason proto musí jednat a tu „svoji“ neprodleně přemístit. Zrovna když ji vykopává zpět na povrch zemský, přichomýtne se k tomu jedna zhrzená manželka, vrah těch dvou neznámých, zvědavý policajt a později ještě pes. Roztáčí se kolotoč absurdních událostí v nichž náhoda hraje nemalou roli. Svižně a vtipně napsaná knížka u které se rozhodně nebudete nudit. Pokud by ji někdo podle dobrého amerického zvyku zfilmoval, s úspěchem by to dokázali asi jen bratři Coenové. Knížka se nese přesně v duchu Farga či jejich úžasného filmu Zbytečná krutost ( neplést si s Nesnesitelnou krutostí). Po přečtení si budete už nadosmrti pamatovat, že když někoho bacíte do hlavy tak moc, až na to umře, musíte ho zakopat hodně daleko od baráku.

41

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Mrtvol na tři hroby?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek