Kniha Mycelium III : Pád do temnot - obálka

Mycelium III : Pád do temnot

Autor:

EAN: 9788025711606

Formát: 424 stran, brožovaná
Rok vydání: 2014

Paperback424
Argo

Doporučená cena: 348,- Kč

Objednávka: Knihu Mycelium III : Pád do temnot můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Elektronická kniha: Knihu jsme vydali také jako elektronickou knihu formátech ePub, Mobi, PDF.

Anotace:

V centru pozornosti gerdánské tajné služby je jediný muž: ten, kterého si vybraly Lodě. Intriky a podloudné meziplanetární akce probíhají vskrytu, ale všechno nevyslovené a nepřiznané, co odpradávna bylo mezi Össe a Gerdou, přesto náhle vystoupí na povrch: křivdy, násilí, hrdinství, mlčení. Ti, jejichž světy žily ve vzájemné nenávisti celé věky, svádějí poslední bitvu o artefakt Lodí; a v téže chvíli za tenkou stěnou vlastní mysli i Lucas Hildebrandt bojuje z posledních sil – o příčetnost, o důstojnost, o lidství. Čeká ho dilema a rozhodnutí. Ökrë, Třetí z posvátných drog, může být jeho záchranou i zkázou; ale ať už se pro něj stane čímkoliv, sežehne plamenem všechno, co bylo. Minulost končí. A muže s temnou gerdánskou duší, povahou a kořeny čeká jen propast – a Pád do temnot.

Názory našich čtenářů

***
Já nevím. Po přečtení prvních dvou knih jsem vždy ...
Vlkodlak, 27.11.2017

Já nevím. Po přečtení prvních dvou knih jsem vždy okamžitě koupil další. Teď po té třetí už několik týdnů váhám a nevím, jestli koupím čtvrtou. Je to takové rozporuplné. Příběh a světy jsou extrémně zajímavé. Moc rád bych věděl, jak to celé dopadne. Na druhou stranu psychologie postav je slabá a ke konci 3. dílu mne to už iritovalo. Je to samá nenávist, hrůza, nedůvěra, nerozhodnost. Přijde mi, že s tak třetinovou délkou textu by to bylo o řád skvělejší. Ta kniha vás fakt vtáhne. Ale takhle zpětně mi je trochu líto toho času. Nic hlubšího tím nezískáte. Žádná velká životní moudra. Kdyby se třeba Vilma spojila s Fjodorem D., mohli by spolu napsat nejlepší beletrii na světě.

31

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Mycelium III : Pád do temnot?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek