Kniha Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích - obálka

Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích

Autor:

Překlad: Veronika Volhejnová

EAN: 9788025711828

Formát: 361 stran, flexi
Rok vydání: 2014

Hardcover361
Argo

Doporučená cena: 298,- Kč

Objednávka: Knihu Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

U devíti pekel! Temný pán, největší ničitel a nejvyšší vládce Temnokraje, který je momentálně nucen přebývat v těle ubožáckého pozemského kluka, musí čelit dalším nesnázím. Doufal, že se konečně vrátí do rodného Temnokraje a že mu bude vládnout ve své pravé, děsuplné podobě. Jenže ouha, místo něj tam mocné kouzlo odneslo jeho pozemskou kamarádku Suz. Ale to ještě není to nejhorší. Ti pitomci v Temnokraji totiž považují Suz za Královnu temnot. A ta se pohodlně uvelebí Temnému pánu na jeho trůně a začne měnit říši podle svého vkusu. Orkové a paladinové ji však za svou vládkyni odmítnou uznat a raději navzdory staletím trvajícímu nepřátelství uzavřou spojenectví. Je nejvyšší čas zasáhnout! Temný pán se musí vrátit domů a postarat se o pořádek. Jenže jak?!
Britský deník Daily Express označil Temného pána za „jednu z nejoriginálnějších knih roku“. První díl, který Argo vydalo vloni, Temný pán - Školní roky, získal prestižní Cenu Roalda Dahla 2012 za nejvtipnější knihu.

Názory našich čtenářů

*****
krásná kniha!
Eleonora Buryak, 28.02.2016

co může být lepší než nějaké scifi pro děti. Ajá dítě vlastně jsem. Takže se mi ta knížka moc líbila(přečetla jsem si jí)Taky jsem už četla 1. část a PŘEČTU I TŘETÍ: =3

51

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek