Kniha Divoké karty I. - obálka

Divoké karty I.

Svazek první

Autor:

Originální název: Wild Cards I
Překlad: Daniela Orlando, Milan Žáček, Pavel Bakič, Richard Podaný

EAN: 9788025713280

Formát: 376 stran, vázaná
Rok vydání: 2015

Hardcover376
Argo

Doporučená cena: 398,- Kč

Objednávka: Knihu Divoké karty I. můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15%.

Anotace:

G. R. R. Martin, autor světoznámé Hry o trůny, přichází s nesmírně zajímavým povídkovým projektem. Jedná se sice o sci-fi, ale znovu se zde dokazuje, jak skvělým spisovatelem G. R. R. M. vlastně je.

Odhalte tajné dějiny světa – dějiny, v nichž Zemi roku 1946 postihne mimozemský virus, jenž hrstku přeživších obdaří podivuhodnými silami. Z některých se tak stanou Esa – bytosti duševně i tělesně přesahující lidský potenciál. Jiní se stávají Jokery – bytostmi stiženými podivnými duševními a tělesnými vadami. Zatímco někteří propůjčí své síly do služeb lidstva, jiní se stanou jeho nepřáteli. Divoké karty vyprávějí jejich podivuhodné příběhy. V úvodním svazku legendární série antologií editora George R. R. Martina se nám v sérii skvělých příběhů představí mistři fantastické literatury Roger Zelazny, Howard Waldrop, Lewis Shiner a samozřejmě sám George R. R. Martin. Nové rozšířené vydání, jež vám nabízíme, pak obsahuje také příběhy současných talentovaných spisovatelů Davida Levina, Michaela Cassutta a Carrie Vaughnové. Slavné příběhy Divokých karet začínají, a pokud jste příznivci barvitých fantastických příběhů, rozhodně si je nenechte za žádnou cenu ujít…

Recenze v médiích

Martin, George R. R.: Divoké karty
iLiteratura, Boris Hokr, 21.03.2015

Martinovým jménem zaštítěná sbírka u nás poprvé představuje rozsáhlý povídkový cyklus, který se pohybuje mezi sci-fi a superhrdinským komiksem. Výchozí situace je tato: lidstvo se pro vyspělejší mimozemskou civilizaci stává pokusným druhem. Genetické experimenty všelijak „vylepšují“ vybrané jedince.

Názory našich čtenářů

*
Divoké karty
efal, 14.04.2015

Celé je to jeden velký propadák!!! Jednotlivé povídky jsou většinou nezáživné a slabé úrovně.Tahle sbírka povídek různých autorů se prostě nepovedla.

11

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Divoké karty I.?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek