Kniha Andy Warhol - Gigant - obálka

Andy Warhol - Gigant

Originální název: Andy Warhol - "Giant" size
Překlad: Jiří Hrubý

EAN: 9788025721179

Formát: 623 stran, vázaná
Plánovaný termín vydání: 30.9.2017

Hardcover623
Argo

Doporučená cena: 4500,- Kč

Anotace:

Termín dodání publikace je v září 2017.
Máte jedinečnou možnost si rezervovat uvedenou knihu limitované edice, která vychází v Čechách pouze jednou, za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč s podmínkou zaplacení do 31.7.2017.
Po zaplacení rezervace titulu dostanete potvrzující email, že Vám v září 2017 bude kniha zaslána bezprostředně po naskladnění. V rámci České republiky a Slovenské republiky navíc bez dalšího placení poštovného či dopravného.
Prodejce si vyhrazuje právo kdykoliv změnit cenu a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Nabídka platí do vyprodání zásob limitované edice.

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 6,5 kg a detailně představuje amerického výtvarníka, filmaře a spisovatele Andyho Warhola, jednoho z nejvlivnějších umělců 20. století – přináší dva tisíce reprodukcí Warholových malířských a grafických prací, unikátních fotografií i vzácných a dosud nepublikovaných dokumentů. Na své si v knize přijdou jak warholovští nováčci, kteří se s umělcovým dílem teprve seznamují, tak zkušení fandové Warholova jedinečného díla. Textový doprovod pochází z pera předních znalců Warholova díla a rozhodně stojí za přečtení, neboť nabízí podmanivý vhled do světa Warholova umění, newyorské umělecké scény, celebrit, sexu a slávy. Obří publikace však potěší především oko: jak se vyjádřil deník The Times, požitek z listování knihou Andy Warhol: Gigant se skoro vyrovná požitku, který zažívá člověk, jemuž na zdi visí nějaký ten Warholův originál.

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Andy Warhol - Gigant?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek