Kniha Klub vrahů - obálka

Klub vrahů

Autor:

EAN: 9788025726044

Formát: 304 stran, vázaná
Rok vydání: 2018

Hardcover304
Argo

Doporučená cena: 298,- Kč

Objednávka: Knihu Klub vrahů můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 10%.

Elektronická kniha: Knihu jsme vydali také jako elektronickou knihu formátech ePub, Mobi, PDF.

Anotace:

Klub vrahů je zneklidňující thriller. Napětí příběhu, který se zpočátku tváří spíš jako detektivka, se stupňuje až k hororové atmosféře, která čtenáře sevře jako čelisti svěráku a nepustí. Hlavní hrdina má raději knížky než lidi, jediné setkání však změní jeho obyčejný život v napínavý román. Jak se přihodí, že milý a tichý člověk bez otázek rozmlátí cizí auto? Nebo se ocitne nad ležícím mužem s klouby prstů obitými do krve? Jak jednoduché je rozbít vlastní život na střepy? A není to někdy ta nejlepší věc, kterou s ním můžeme udělat?

Osvěžující nápady, překvapení, filmový jazyk vyprávění a kombinace žánrů vám zaručí čtivý zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Recenze v médiích

Renčín, Pavel: Klub vrahů
iLiteratura, Pavel Mandys, 27.11.2018

Názvem, zápletkou i jejím rozuzlením odkazuje novinka Pavla Renčína k Palahniukovu bestselleru Klub rváčů. Zajímavé je na ní hlavně to, že drsný, dramatický a tajuplný děj uspokojivě umisťuje do české každodennosti.

Názory našich čtenářů

****
Knihkupkyně z Benešova Už na začátku se do děje ...
knihkupectví Kosmas, 13.12.2018

Knihkupkyně z Benešova
Už na začátku se do děje okamžitě ponoříte. Příběh rovnou rozvíjí hustou a napínavou atmosféru, díky které se od knihy jen tak neodtrhnete. Postupně nás zavádí do světa plného šílenství, pomsty a zákeřných myšlenek. Autor si hraje s podvědomím a bludy, které ani nemusejí být pravdivé, takže si dejte pozor, čemu budete opravdu věřit, protože mlžná nevědomost se rozprostře tehdy, kdy to budete nejméně čekat.
Detektivní, až hororový případ okrývá povahy lidí, jejich záludnost a čeho všeho jsou a mohli by být schopni. Závěr knihy se mi moc líbil, pointa celého děje má opravdu smysl, je to jeden z těch závěrů, nad kterými budete ještě nějakou chvíli uvažovat.
A rozhodně doporučuju číst doslov opravdu až na konec, tak jako to vzkazuje sám autor, neboť jen tehdy Vás kniha dovede k ohromujícímu dojmu nad škálou rozmanitých barev v lidské mysli.

41

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Klub vrahů?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek