Kniha Alchymista - obálka

Alchymista

Autor:

Originální název: O Alquimista
Překlad: Pavla Lidmilová

EAN: 9788072032419

Formát: 142 stran, vázaná
Rok vydání: 1999

Hardcover142
Argo

Doporučená cena: 179,- Kč

Elektronická kniha: Knihu jsme vydali také jako elektronickou knihu formátech ePub a Mobi.

Anotace:

Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou ( jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost.

V Hollywoodu se chystá filmové zpracování Alchymisty! Více...

 

Coelho_Alchymista_audTitul vydalo jako audioknihu vydavatelství Tympanum.

/Další audioknihy podle našich titulů.../

 

Recenze v médiích

Coelho: Zde jsou mé knihy zdarma
MF DNES, Viktor Janiš, 07.02.2008

(...) "Během roku se jí prodalo deset tisíc výtisků, rok nato sto tisíc a dnes jsme v Rusku prodali přes deset milionů mých knížek - a přitom náklady na propagaci zůstaly stejné," uvádí Coelho. (...)

Názory našich čtenářů

Vřele doporučuji
11.01.2008

Tuto knihu mi doporučila učitelka na základní škole, přečetla jsem ji jedním dechem. Osobně bych ji hodnotila jako jednu z nejlepších knih, které jsem přečetla. Je plna otázek a odpovědí a donutí člověka přemýšlet (aníž si to třeba sám uvědomí). Tuto knihu bych doporučila opravdu každému, ale nejen tuto. Hned po přečtení Alchymisty jsem hledala další jeho knihy a přečetla jsem si Veronika se rozhodla zemřít a pak také U řeky Piedra jsem usedla a plakala a obě mě velice oslovily (a ráda bych si přečetla i další).

Iva, , 28.07.2005

Knižka byla super, četla jsem ji pred slozenim statnich zkousek a dokazala me prinutit premyslet. Stoji za to si ji precist vicekrat, cte se jednim dechem. Doporucuju vsem.

Láska
Kiwi, odevšad, 14.07.2005

Tuto knížku jsem začala číst večer a nešla jsem spát, dokud jsem ji nedočetla. Perfektní.

seriozni cteni, ktere urcite oslovi ....
04.07.2005

Kniha s nazvem alchymista byla prvni, kterou jsem od tohoto autora cetl a dost me zaujala. Autor pise ctivym, jednoduchym jazykem o vecech, o kterych snad minimalne jednou premyslel kazdy. Jsou to vlastne veci, nad kterymi premysli kazdy znas.

Tomáš, zitkot@centrum.cz, Choceň, 17.02.2005

Tuto knihu nepovažuji jen za nejlepší Coelhovo dílo, ale zároveň i za nejlepší knihu, kterou jsem kdy četl. Tato kniha mě velice ovlivnila v mém osobním i profesním životě. Osobně bych ji zařadil na seznam povinné četby, namísto dnes již nikoho neoslovujících titulů. Dále doporučuji i další tituly od P.Coelha (Jedenáct minut, Veronika se rozhodla zemřít), ale také od Richarda Bacha (zejména knihu 'Racek') a Hermanna Hesse (Siddhártha).

05

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Alchymista?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek