Kniha Alchymista - obálka

Alchymista

Autor:

Originální název: O Alquimista
Překlad: Pavla Lidmilová

EAN: 9788072032419

Formát: 142 stran, vázaná
Rok vydání: 1999

Hardcover142
Argo

Doporučená cena: 179,- Kč

Anotace:

Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou ( jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost.

V Hollywoodu se chystá filmové zpracování Alchymisty! Více...

 

Coelho_Alchymista_audTitul vydalo jako audioknihu vydavatelství Tympanum.

/Další audioknihy podle našich titulů.../

 

Názory našich čtenářů

Vřele doporučuji
11.01.2008

Tuto knihu mi doporučila učitelka na základní škole, přečetla jsem ji jedním dechem. Osobně bych ji hodnotila jako jednu z nejlepších knih, které jsem přečetla. Je plna otázek a odpovědí a donutí člověka přemýšlet (aníž si to třeba sám uvědomí). Tuto knihu bych doporučila opravdu každému, ale nejen tuto. Hned po přečtení Alchymisty jsem hledala další jeho knihy a přečetla jsem si Veronika se rozhodla zemřít a pak také U řeky Piedra jsem usedla a plakala a obě mě velice oslovily (a ráda bych si přečetla i další).

Iva, , 28.07.2005

Knižka byla super, četla jsem ji pred slozenim statnich zkousek a dokazala me prinutit premyslet. Stoji za to si ji precist vicekrat, cte se jednim dechem. Doporucuju vsem.

Láska
Kiwi, odevšad, 14.07.2005

Tuto knížku jsem začala číst večer a nešla jsem spát, dokud jsem ji nedočetla. Perfektní.

seriozni cteni, ktere urcite oslovi ....
04.07.2005

Kniha s nazvem alchymista byla prvni, kterou jsem od tohoto autora cetl a dost me zaujala. Autor pise ctivym, jednoduchym jazykem o vecech, o kterych snad minimalne jednou premyslel kazdy. Jsou to vlastne veci, nad kterymi premysli kazdy znas.

Tomáš, zitkot@centrum.cz, Choceň, 17.02.2005

Tuto knihu nepovažuji jen za nejlepší Coelhovo dílo, ale zároveň i za nejlepší knihu, kterou jsem kdy četl. Tato kniha mě velice ovlivnila v mém osobním i profesním životě. Osobně bych ji zařadil na seznam povinné četby, namísto dnes již nikoho neoslovujících titulů. Dále doporučuji i další tituly od P.Coelha (Jedenáct minut, Veronika se rozhodla zemřít), ale také od Richarda Bacha (zejména knihu 'Racek') a Hermanna Hesse (Siddhártha).

05

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Alchymista?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek