Kniha Pátá hora - obálka

Pátá hora

Autor:

Originální název: A quinta montanha
Překlad: Pavla Lidmilová

EAN: 9788072032426

Formát: 178 stran, vázaná
Rok vydání: 1999

Hardcover178
Argo

Doporučená cena: 179,- Kč

Elektronická kniha: Knihu jsme vydali také jako elektronickou knihu formátech ePub, Mobi, PDF.

Anotace:

Brazilský autor P.Coelho (* 1947) se za necelých deset let své literární dráhy stal jedním z nejúspěšnějších světových autorů: v roce 1996 patřil mezi patnáct nejčtenějších, a to především díky bestseleru Alchymista. V nejnovějším románu se Paulo Coelho vrací do středověké Fénicie, aby na příběhu izraelského proroka Eliáše sledoval jeden výjimečný lidský osud od propasti nevyhnutelné tragédie až k odhodlání volit si svou vlastní cestu životem a přijmout za ni odpovědnost. Na Blízkém východě,kde se od pradávna mísily mnohé kultury, kudy na křižovatce cest táhla ničivá vojska asijských a afrických velmocí a kde probíhaly dalekosáhlé historické děje, dojde v kratičkém úseku jediného bytí k setkání muže a ženy a ke konfrontaci jejich víry, lásky, pochybností a naděje v čase bouřlivých událostí.

Názory našich čtenářů

13.09.2005

Coelho je neskutečný spisovatel, každá jeho kniha má hloubku a nutí člověka přemýšlet nad svým životem, je to opravdu pán spisovatel...Za nejslabší jeho knihu považuji Veronika se rozhodla zemřít.

Parádní knížka
Jirka jkeprt@email.cz, Zlín, 06.01.2005

Ahoj lidičky, tato kniha byla nejlepší, co jsem loni četl. Pro mě nejsilnějším zážitkem byla konfrontace toho, že člověk má svobodnou vůli s tím, že jej Hospodin stále vede. Eliáš se rozhodne postavit se Hospodinu a obnovit zničené město, ale nakonec je to přesně to, co měl udělat a co mu bylo určeno. No prostě přečtěte si to. Jirka

velice krásná kniha
Sandra, Mariánky, 25.03.2004

je to plné lásky a touhy vyvést lid z otroctví. Něco jako ohled do minulosti...Paulovy knihy jsou všechny opravdu skvělé a čtou se jedním dechem.

03

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Pátá hora?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek