Kniha Paulo Coelho: Zpověď poutníka - obálka

Paulo Coelho: Zpověď poutníka

Autor:

Originální název: Las confesiones del peregrino
Překlad: Pavla Lidmilová

EAN: 9788072033232

Formát: 174 stran, vázaná
Rok vydání: 2000

Hardcover174
Argo

Doporučená cena: 179,- Kč

Objednávka: Knihu Paulo Coelho: Zpověď poutníka můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 10%.

Anotace:

Španělský novinář Juan Arias uskutečnil v červenci roku 1998 v Rio de Janeiru řadu rozhovorů s brazilským autorem bestsellerů Paulem Coelhem, jejichž výsledkem je obsáhlý text, uspořádaný podle témat: Znamení; Blázinec, vězení a mučení; Soukromý život; Politika a etika; Ženství; Magie; Drogy; Konverze; Spisovatel; Čtenáři. Paulo Coelho tu mluví velmi otevřeně o svých prožitcích a názorech, o okamžicích, jež přispěly k jeho vnitřní proměně, i o lidech, kteří v jeho životě sehráli velkou roli. Mnohdy jednoduché formulace autora, který tvrdí , že píše pro „obyčejné“ lidi, nabývají zvláštního významu, když si uvědomíme, že během jediného desetiletí se tento spisovatel octl mezi deseti nejpřekládanějšími autory světa a že jeho charismatická osobnost má nepopiratelný úspěch při prezentaci těchto děl v mnoha zemích.

Názory našich čtenářů

Mimo mísu!
Standa, Ondřejov, 05.08.2004

V knize Poutník, která se mi mimochodem líbila, jsem našel poněkud více otázek než odpovědí. Musel jsem tedy přečíst i Poutníkovu zpovědˇ. Bylo to ovšem velké zklamání, novinář, který Coelha spovídal, pravděpodobně znal autorvo dílo jen zevrubně a tak otázky kladené spisovateli jsou většinou povrchního charakteru, nečekejte žádné odhalení, co se týče magie, drog nebo únosu paramilitární jednotkou. Naprosto nudná konverzace mezi někým, kdo asi hodně ví a někým, kdo vůbec netuší. Novinář promrhal velkou příležitost.

01

Napište vlastní komentář

Četli jste knihu Paulo Coelho: Zpověď poutníka?
Tak neváhejte a napište vlastní komentář. Podělte se s ostatními čtenáři o své hodnocení.
Hodnocení
výborné
Nadpis recenze *

Váš komentář *

Vaše jméno

Nejprodávaněj±í knihy
v±echny nejprodávaněj±í tituly
Kmenoví autoři
v±ichni kmenoví autoři
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek