Chystáme

Připravované knihy

Kniha Gustav Mahler - obálkaGustav Mahler
de La Grange Henry-Louis

Vzhledem k autorově důvěrné znalosti skladatelova života i díla jde opět o mimořádný portrét skladatele s českými kořeny, které se nepopiratelně odrazily i v jeho tvorbě.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Jan Lucemburský - obálkaJan Lucemburský
Iwanczak Wojcziech

Jan Lucemburský patří k nejkontroverznějším postavám českého středověku.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Fyzika všedních věcí - obálkaFyzika všedních věcí
Kakalios James

Všichni se dnes a denně setkáváme s řadou přístrojů a mechanismů, které využívají prostých i složitějších fyzikálních principů – ale ať už si to uvědomujeme nebo ne (většinou ne), o fungování těchto věcí většinou nic moc nevíme.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Duše, buď krásná - obálkaDuše, buď krásná
Jorgensen ole

Životní názor a víra Inuitů byly úzce spjaty s životními podmínkami, a proto původní obyvatelé dalekého Severu nečinili rozdíl mezi jevy nadpřirozenými a přirozenými. Člověk byl ve vztahu k mocné a autokratické přírodě nepatrný a bezvýznamný.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Pokrokem k zániku - obálkaPokrokem k zániku
Zelený-Atapana Mnislav

Tato kniha přináší výběr těch nejzajímavějších článků, které vyšly v letech 1970–2016. V jediném svazku tak máme možnost zachytit autorův vřelý vztah k Latinské Americe a amazonským indiánům.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Znovu Skotsko po česku - obálkaZnovu Skotsko po česku
Millar Paul

Autor, který strávil ve Skotsku většinu svého života, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy a zemí na jejím nejvzdálenějším, do Atlantiku vystrčeném okraji. Knihou opět procházejí místa a lidé, dějiny i současnost.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Esmera - obálkaEsmera
Vince, Zep

Pozdní šedesátá léta a strohá církevní škola. To je prostředí, ve kterém dospívá Esmera Santeneová a v němž se musí vypořádat se svými prvními fyzickými touhami. Nejen pocity, ale i první zkušenosti s muži sdílí s kamarádkou Rachel.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Jaro na Sommě - obálkaJaro na Sommě
Wantiez Éric, Deschamps Marie

Dne 21. března 1915 někde na řece Sommě narazí Bretonec Oan kdesi mezi francouzskými a německými zákopy na opuštěnou malou holčičku. Protože sám Oan se ztratil, je rád, že našel aspoň někoho. Společně se vypraví zpátky k francouzským liniím.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Lady Mechanika: Tabule osudu - obálkaLady Mechanika: Tabule osudu
Benitez Joe, Chen M.M., Montiel Martin

Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu.

Datum vydání31.7.2018
Kniha Enderův stín - obálkaEnderův stín
Card Orson Scott

Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům.

Datum vydání31.7.2018
Formát360 stran
« Předchozí chystané knihy Dalších 10 chystaných knih »
Ediční plán
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek