Chystáme

Připravované knihy

Kniha Rozvědčík - obálkaRozvědčík
Morice Marta
Datum vydání31.3.2017
Kniha Múza - obálkaMúza
Burtonová Jessie

Strhující příběh dvou žen plný záhad a zvratů se odehrává v Anglii šedesátých let dvacátého století a ve Španělsku koncem třicátých let. Do Londýna přijíždí Odelle, mladá absolventka univerzity na Trinidadu. Píše básně, ale musí prodávat boty...

Datum vydání31.3.2017
Kniha Můra - obálkaMůra
Kettu Katja

Těhotná dcera finského generála bílých prchá na lyžích do Sovětského svazu. O dvě generace později pátrá tamtéž jiná dcera po ztraceném otci. Finská historie je zamotaná a rozplést ji není ani dnes jednoduché.

Datum vydání31.3.2017
Kniha IQ - obálkaIQ
Ide Joe

Napůl tarantinovka, napůl holmesiáda.

Datum vydání31.3.2017
Kniha Hřbitovní hlína - obálkaHřbitovní hlína
Ó Cadhain Máirtín

Kultovní klasika irské literatury Hřbitovní hlína vyšla poprvé v roce 1949 a od té doby se dočkala filmového i divadelního zpracování.Zkrátka je to kniha jak zábavná a náročná, tak i fascinující.

Datum vydání31.3.2017
Kniha Autorita - obálkaAutorita
VanderMeer Jeff

Autorita, druhá část románové trilogie Jižní Zóna od Jeffa VanderMeera přináší řadu odpovědí na nejznepokojivější otázky týkající se Oblasti X… ale rozhodně nejde o odpovědi, které by snad přinášely klid.

Datum vydání31.3.2017
Kniha Hloubení - obálkaHloubení
Holdstock Robert

Alex Bradley je chlapec s bujnou dětskou fantazií, který žije nedaleko prastarého lesa, jenž před časem pohltil jeho kamarádku Tallis a nyní začíná působit i na něho.

Datum vydání31.3.2017
Formát256 stran, vázaná
Kniha Zázrační hoši - obálkaZázrační hoši
Chabon Michael

Profesor tvůrčího psaní Grady Tripp vláčí na hřbetě nejen krizi středního věku a následky svého uměřeně prostopášného života, ale také břemeno nedopsaného a podle všeho nedopsatelného románu Zázrační hoši.

Datum vydání31.3.2017
Kniha Truchlivý amoret pražský - obálkaTruchlivý amoret pražský
Stafford James

Truchlivý amoret pražský nabízí natolik bizarní mix historických reálií, fantaskních příběhů, pražského genia loci, černého humoru a popkulturních narážek, že po jeho přečtení už matičku Prahu nikdy neuvidíme stejnýma očima.

Datum vydání31.3.2017
Kniha Polštář - obálkaPolštář
D´Aprix Sweeney Cynthia

Hořkosladký román o složitých rodinných vztazích a moderní Americe. Výtečné čtení pro každého, od univerzitního profesora po švadlenu.

Datum vydání31.3.2017
« Předchozí chystané knihy Dalších 10 chystaných knih »
Ediční plán
 
Brzy vyjde
v±echny připravované tituly
ARGO spol. s r.o.
Milíčova 13, Praha 3
tel.: +420 222 781 601

  Pokročilé hledání zasílání novinek